+38 (096) 177-17-77

Блог для користувачів

Наш блог:


 "7-опт" та основний вміст: постійне оновлення новин, навчальні відео, FAQ для користувачів, яким буде цікаво прочитати відповіді на питання роботи з нами. Підзаголовки блогу – це категорії, які потрібно відвідати для зручного та простого користування нашим сайтом. Багато питань на які менеджер не в змозі відповісти, ви знайдете за посиланнями нижче. Але це не забороняє зателефонувати та уточнити потрібну вам інформацію. Ми з радістю відповімо на всі питання, або вкажемо як можна буде знайти важливу для вас інформацію.

Новини:


Останні новини — це, напевно, один із головних відділів пізнання останньої інформації. Як і ЗМІ у нас є сторінка з новинами, де можна сміливо борознити та читати останнє, що відбувається, як у нас, так і у світі. Можливо, ми не охопимо багато новин, але постараємося донести важливу інформацію з останніх джерел.

FAQ чи F.A.Q. він же «ЧАВО»


 Як відповісти на запитання, що часто ставляться? Ми вже підготували питання та відповіді, у максимально розгорнутому вигляді. І це не межа! У найближчому майбутньому статті поповнюватимуться новою інформацією, яка може вас зацікавити. Текстуальний вигляд найбільш приємний старшому поколінню, вони виросли на книгах і проведенням часу за читанням журналів. Молодому поколінню зрозуміла і прийнятна мова гаджетів. Це і є суміщення нашого блогу у статтях, та перегляд їх з екранів телефонів та планшетів. Ми сподіваємося, що задовольнимо відповідями на запитання всіх наших покупців та користувачів.